Uzaylılar SaklanıyorlarNükleer fizik konusunda dünyanın sayılı uzmanlarından biri olan Stanton Friedman uzaylıların kendileri hakkındaki gerçekleri kapadıklarını iddia etti.

Çoğu insan uzaylılara ve UFO’ların Dünya’yı ziyaret ettiklerine inanır. Staton Friedman da onlardan biri ancak onu farklı kılan nükleer fizik konusunda master yapmış olması ve dünyanın sayılı roket şirketlerinde füzyon roketleri üzerine çalışması.

Friedman kendisi gibi ünlü kişilerin dahil olduğu bir gruba üye. Grup uzaylılar hakkında kesin fikirlere ancak az kanıta sahip konunun uzmanları. Bu kişilerden biri eski astronot Edgar Mitchell. Mitchell kendisinin hiç uzaylı görmediğini itiraf etse de 1947 yılında Roswell’deki olayın bir ufo kazası olduğuna inanıyor.

Grubun bir diğer saygın üyesi ise Harvard Üniversitesi psikiyatristlerinden John Mack. Mack uzun yıllar boyunca uzaylılar tarafından kaçırıldığını, izlendiğini ve üzerlerinde deney yapıldığını iddia eden kişilerle ilgili araştırmalar yapmış.

Friedman uzun yıllarını uzaylılar hakkında araştırma yaparak geçirmiş. Friedman, “Uzaylılar zekalarıyla uzay araçlarını kontrol edebiliyorlar. Bu bin yılın en büyük skandalı. Ayrıca kimi hükümetlerdeki yetkililer 1947’den beri uzaylıların varlığından haberdarlar” dedi. 

Friedman uzaylıların hala herkes tarafından bilinmemesinin iki nedeni olduğunu ileri sürüyor. Birincisi, yüksek rütbeli hükümet yetkililerinin uzaylılarla alakalı her türlü bilgiyi saklaması. İkincisi ise uzaylılarla ilgili kesin açıklama yapabilecek saygın bilimadamlarının yanılabilecekleri şüphesiyle susması.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/10098d1316091737-20100629012801_alien.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/10098d1316091737-20100629012801_alien-150x150.jpgFatih ELTUNBilimNükleer fizik konusunda dünyanın sayılı uzmanlarından biri olan Stanton Friedman uzaylıların kendileri hakkındaki gerçekleri kapadıklarını iddia etti. Çoğu insan uzaylılara ve UFO’ların Dünya’yı ziyaret ettiklerine inanır. Staton Friedman da onlardan biri ancak onu farklı kılan nükleer fizik konusunda master yapmış olması ve dünyanın sayılı roket şirketlerinde füzyon roketleri üzerine çalışması. Friedman...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...