Tivibu Nedir, Nasıl Üye Olunur?

2010-04-01 13:30 ARWEN
TTNET'in Web TV hizmeti olan Tivibu ile internet üzerinden yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV'de yayınlanmış bir programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.
Tivibu ile canlı TV yayınını durdurabilir, geri alıp tekrar kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin bir video arşivi sunar.


Tivibu Üyelik Paketleri

Tivibu'da Standart Paket ve Standart Plus olmak üzere 2 tür üyelik paketi bulunmaktadır.
Standart Üyelik Paketi yerli ve yabancı televizyon kanallarından, Standart Plus Üyelik Paketi yerli & yabancı televizyon kanalları ve Seç-İzle servisinden oluşmaktadır.

Tivibu'ya Nasıl Üye Olurum?


TTNET ADSL abonesiysen,
www.tivibu.com.tr adresinden;
444 0 375 TTNET Müşteri İlişkileri kanalı ile
Tüm Türkiye'deki Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden, Tivibu üyesi olabilirsin

Tivibu Üyelik İptali


Diğer taraftan, ALICI'nın madde 1.3' de belirtilen ürün/hizmet(leri)ten faydalanmayı herhangi bir zamanda 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak veya veya Türk Telekom Ofislerine başvuru ile kimlik doğrulaması yapılması şartıyla sonlandırabilme hakkı bulunmaktadır.

Bu halde, varsa peşin ödenen hizmet bedelinin iadesine ilişkin olarak ön bilgilendirme formlarında belirtilen kısmi erişim hesabına ilişkin hükümler devreye girecektir. Ayrıca, bu halde işbu Sözleşme de sonlanmış olacaktır.


İlgili Diğer Konular

Yorum Yap


2006 - 2018 - Delinetciler Portal - Iletisim