Windows 7 Enterprise RTM Final

2009-09-19 22:04 aso2
UYARI..:Bu Windows 7'nin tüm özelliklerini kapsayan bir programdır yani gerçek Windows 7 değildir ve XP'nin üstüne hiç bir ek KURULUM yapmadan kurubilirsiniz..Eğer Windows 7'den memnun kalırsanız Windows 7'yi ücretsiz bir şekilde aşağıdaki linkten indirebilirsiniz..
https://www.delinetciler.net/windows...s-7-indir.html


Windows 7'nin Final sürümün tüm özelliklerini denemek ister misiniz? Gerekli bağlantılar burada...

Windows 7 Enterprise: Yetişen, en kapsamlı Windows 7 sürümünü test edebiliyor.

Windows 7 Final sürümünü ücretsiz olarak denemek isteyenler için taze fırsat: Microsoft, Windows 7'nin en kapsamlı ikinci sürümü olan Enterprise'ı 90 gün boyunca ücretsiz olarak test etmenize izin veriyor.
Windows 7'nin Final sürümünü test etmek için kullanabileceğiniz ISO görüntü dosyası hem 32- hem de 64-Bitlik sürüm olarak Technet Springnboard Series üzerinden sunuluyor.

İşin güzel tarafı ise Windows 7 Enterprise ile yeni işletim sisteminin tüm özelliklerini test etme şansınızın olması. Windows 7'nin en üst sürümü Ultimate ile aynı fonksiyon yelpazesini sunan Enterprise, deneme sürümü olarak hiçbir fonksiyon kısıtlaması sunmuyor.

90 günlük deneme sürümü son derece sert aktivasyon kısıtlamalarıyla çalışıyor. Örneğin Windows 7'yi kurduktan sonra 10 gün içinde ürünü etkinleştirmelisiniz, yoksa her saat başı sistem yeniden başlatılıyor. Ürünü etkinleştirdikten sonra başlayan 90 günlük deneme sürecinin sonunda da aynı sert kısıtlama devreye giriyor. Ürün anahtarı, indireceğiniz ISO dosyasının içine entegre edilmiş olarak geliyor.

MS, Windows 7 Enterprise'ın 90 günlük deneme sürümünü 2010'un mart ayına kadar indirmeye sunuyor. Ama bu fırsat daha önceki bir zaman diliminde de sonlandırılabilir; çünkü belli sayıda kişinin indirilmesine izin verilecek.

Not: İndireceğiniz ISO görüntü dosyası beş farklı dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca) sunuluyor; fakat Windows 7 Enterprise, dil paketi desteği sunduğu için sistemin tamamını istediğiniz zaman Windows Update üzerinden Türkçeye çevirebilirsiniz.

Lisans:Ücretsiz

Kısıtlama:90 Günlük Denme Süresi

Dil:İngilizce

Üretici Firma:Microsoft

PROGRAMI İNDİR

İlgili Diğer Konular

Yorum Yap


2006 - 2018 - Delinetciler Portal - Iletisim