Kalpsiz Adam

2008-10-24 14:45 crazygirl

Sezonun yeni dizilerinden Kalpsiz Adam Star TV'de seyirciyle buluşuyor. Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği dizi için televizyon ve sinema dünyasının önemli isimleri bir araya geliyor. Gerek ekibi, gerek oyuncu kadrosuyla sezonun en iddialı yapımlarından biri olan KALPSİZ ADAM'ı son yılların en başarılı aktörlerinden Bülent İnal canlandırıyor. Türk ve Orta Doğu televizyonlarının en sevilen erkek oyuncularından olan Bülent İnal'ın karşısında ise Türkiye'de ve yurtdışında aldığı "en iyi kadın oyuncu" ödülleriyle son bir yıla damgasına vuran genç aktris Saadet Işıl Aksoy yer alıyor..
Yine televizyonların en iyi karakter oyuncuları olarak anılan Arif Erkin, İdil Fırat, Arsen Gürzap, Nursel Köse, Hakan Boyav, Murat Daltaban, Mete Horozoğlu ve Rıza Erkin gibi önemli isimler de KALPSİZ ADAM'ın hikayesini ekrana taşıyacak olan diğer usta isimler. Güneş Sayın, Serkan Kuru ve Ali Savaşçı gibi isimler de dizinin genç yetenekleri.
Sezonun en iddialı oyuncu kadrosunu bir araya getiren dizinin kamera arkasında da yine birbirinden önemli isimler var. Özgün hikâyesini Yılmaz Erdoğan' kaleme alıyor.Ünlü sanatçı "İlk defa birini sevdim…Ama başkasının kalbiyle…" diyerek özetliyor hikayesini…. Dizinin senaryosu Halid Şimşek, Ayşin Akbulut ve Aytuna Tosunoğlu tarafından yazılıyor. Yönetmen koltuğunda ise "Hatırla Sevgili" dizisinden tanıdığımız Ümmü Burhan var. "Beynelmilel" ve "O… Çocukları" gibi başarılı işlere imza atmış senarist ve yönetmen Sırrı Süreyya Önder ise dizinin senaryo süpervizörlüğünü ve senaryo danışmanlığını üstlenmiş durumda.

İlgili Diğer Konular

Yorum Yap


2006 - 2018 - Delinetciler Portal - Iletisim