Yeni Bir Windows Ürün Anahtarı Edinme

2007-12-07 12:38 ARWEN
Windows ürün anahtarınız geçerli değilse, Windows ürün anahtarınız yoksa veya Windows kopyanızla gelen ürün anahtarını kaydettiyseniz, Windows'u etkinleştirmek için yeni bir tane satın almanız gerekir. Windows'u yükledikten sonraki 30 gün içinde çevrimiçi veya telefon yoluyla etkinleştirmediğiniz takdirde, Windows çalışmayı durdurur.
Böyle bir durumda, artık yeni dosyalar oluşturamaz veya varolan dosyalarınızda yapılan değişiklikleri kaydedemezsiniz. Bilgisayarınızın tam kullanım hakkını ancak Windows kopyanızı etkinleştirerek geri kazanabilirsiniz.

Ürün anahtarı almak için, Microsoft web sitesine gidin.


İlgili Diğer Konular

2008-08-03 00:30 xxxxabcd
windows vista kullanıyorum lisanslı ama merak ettiklerim şu:
cd nin üzerinde recovery cd yazıyor.recovery onarma demek galiba.tam bilmiyorum.bilgisayarla gedi.format atınca hiç bir işlem yapmakdan hatta internete bağlanmadan etkinleşti.daha önce olduğu gibi yine etkinleştirme bölümündeki anahtar yirmi karekter.halbuki yardımda yirmibeş yazıyor.lisans sözleşmesi mikrosoftla aramda değlil asusla aramda görünüyor.ayrıca d sürücüsüne güvenerek formatladım ama onu da formatladı.gördüğüm kadarıyla istediğim yere kurdurmuyor.bir partisyona böl iki partisyona böl gibi seçenekler var.ne yaparsam yapayım bütün harddiski formatlıyor.bu konuda bilgisi olanlardan bilgi rica ediyorum.
2009-12-20 15:06 ibohalil
yaf biz burda kod istiyoz adamlar bizi nereye gönderiyo kendinizinkini verin hiç olmazsa
2011-02-23 18:51 Misafir
merhaba ben vindows vista kullanıcısıyım fakat şu an ürün anahtar kodu istiyor kullanamıyorum nasıl ürün anahtar kodu alabilirim
Yorum Yap


2006 - 2018 - Delinetciler Portal - Iletisim