Stilea Gıda Vakum Makinası

2010-11-24 18:41 Stilea
2002 yılından bu yana sektöründe başarılı ürünlere imza atan Stilea markası yepyeni ve çok kullanışlı bir ürün daha üretti. Yeni Stilea "Vakumlama Makinesi" ile artık besinleri çok daha uzun süre saklamak elimizde…
Yiyecekler, özellikle yeşil sebzeler alındıktan kısa bir süre sonra çürür.
Bilimsel olarak da kanıtlanmıştır ki saklanacak yiyeceklerin sadece torbaya konup havasını almak hem sağlık hem de besinleri korumak açısından yeterli değildir. Stilea markasının ürettiği vakumlama makinesi gıdalarınızı uzun süre koruyarak saklamanız için geliştirildi.
Bu ürün sayesinde meyveden sebzeye, et ürünlerinden bakliyata, peynir çeşitlerinden kuruyemişlere kadar her türlü yiyeceğinizi vakumlayıp saklayabilirsiniz. Vakumlama işlemi sayesinde oksijenle teması kesilen yiyeceklerin metabolizmaları yavaşlar. Böylece çürüme işlemi gecikir ve dayanıklılık süreleri artar.
"Stilea Vakumlama Makinesi" ile vakumlama yaparak poşetlediğiniz yiyecekleriniz için hem dondurucudaki yerden tasarruf eder hem de ürünlerinizin saklama ömrünü fazlasıyla uzatabilirsiniz. Derin dondurucunuzda sadece poşetleyerek 1-2 hafta kullanabileceğiniz et ürünlerini vakumlama işlemiyle en az 1 ila 3 yıl arasında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Artan yemeklerinizi de bu şekilde saklayabileceğinizden mutfak ekonominize de katkı da bulunabilirsiniz.
"Stilea Vakumlama Makinesi" ergonomik tasarımıyla kolay temizlenir ve mutfak tezgâhınızda yer kaplamaz… 2 yıl ürün garantisi sunan marka aynı zamanda ürünü 6 adet yedek vakumlama poşetiyle birlikte satışa sunuyor.
"Stilea Vakumlama Makinesi" ile artık yiyeceklerinizi daha uzun ömürlü olarak kullanacak ve lezzetinde de ilk günkü tazeliği bulabileceksiniz.Perakende satış fiyatı: 185.00TL

Ayrıntılı Bilgi İçin: www.stilea.com.tr

İlgili Diğer Konular

Yorum Yap


2006 - 2018 - Delinetciler Portal - Iletisim