Msn kullanmak istiyorsunuz ama msn adresiniz yok. Nereden ve nasıl alındığınıda bilmiyorsunuz?
O zaman size ilk başta bu işin mantığını anlatayım.

Msn yani Msn Messenger programı; insanların birbiriyle internet üzerinden konuşmasına, görüşmesine yarayan bir programdır. Herkesin birer adresi vardır. Herkes birbirlerinin adreslerini kendi programlarına yüklerler ve kendilerine arkadaş listesi oluştururlar.

Msn programını kullanmayı bilmiyorsanız buradan kullanmayı öğrenebilrisiniz."Buraya Tılayın" ve açılan sayfada sizden istenen bilgileri girin. “e-posta adresi” yazan yere istediğiniz bir e-posta adresi yazın: simdi@eklebeni.com, cem@yilmaz.com, seni@seviyorum.com daha birçok msn adresi almanız mümkün. İyi bir parola girin, parolayı tekrarlayın. Gizli sorunuzu seçin ve cevaplayın. Resimdeki harf ve rakamları altındaki boşluğa yazın, yani karakterler yazan yere yazın.İkinci Adım

Sözleşmeleri gözden geçirin ve imzalayın diyor. Bu msn adresinizi onaylamanız ve sözleşmeyi kabul etmeniz demektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey, msn adresinizi boşluğa tekrar yazmak. Kabul ediyorum deyin ve devam eden.


Son Adım

Kimlik bilgilerini oluşturdunuz sayfasını gördüyseniz işlem sona ermiştir. Yeni msn adresiniz hayırlı olsun. Alt taraftaki “Devam” butonuna basın, işlem tamamdır.


Yeni msn adresinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu yöntemle ad@soyad.com şeklinde msn adresi almanızda mümkün. İsteğe göre yeni bir msn de alabilirsiniz.